☆☆YENİ☆☆ WhatsApp kullanıcılarına büyük müjde

baran72

Mega üye
Katılım
14 Eki 2015
Mesajlar
13
Tepkime puanı
133
Puanları
262
WhatsApp kullanıcılarına büyük müjde

Whatsapp yeniliklerle gelmeye devam ediyor.Sesli aramadan sonra Whatsapp’a sonunda görüntülü görüşme özelliği de geliyor. Sesli görüşme özelliği whatsapp’ta ilk güncelleme ile aktif duruma geçiyor.


Wi-Fi ve hücresel veri üzerinden gerçekleştirilebilecek olan görüntülü konuşma özelliği WhatsApp 2.12.16.2 sürümü ile kullanıcılara sunulacak.

Ayrıca WhatsApp görüntülü konuşma özelliğine ait ilk ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Whatsapp Nasıl Çalışır?

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan platformlar arası bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger; iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir!

WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses mesajları gönderebilirler. DHA
 

baran72

Mega üye
Katılım
14 Eki 2015
Mesajlar
13
Tepkime puanı
133
Puanları
262
Cevap: WhatsApp kullanıcılarına büyük müjde


[h=2]İOS Android Hızlandırma ve Virüs Temizleme Uygulaması[/h]

CM Security Lite - Antivirus Apk indir
Android Hızlandırma ve Virüs Temizleme Uygulaması android telefon ve tabletler için üretilmiş sistemi yormayan android uygulamasıdır.CM Security Lite - Antivirus Apk indir uygulaması kullanımı kolay ve az yer kaplamasıyla kullanıcıların oldukça sevdiği bir programdır. Uygulamanın ''Tara'' butonuna basınca sistemi komple tarar ve virüs var mı yok mu bulur. Tarama yaparken aynı zamanda telefonun belleğini temizleyerek telefonu hızlandırır.Uygulama sitemizde ücretsizdir ve indirmeside çok kolaydır. Belli aralıklar ile telefonunuzu taratıp virüs taraması yapabilirsiniz.

CM Security Lite - Antivirus Apk indir Uygulamasının Özellikleri
1-Kullanımı Kolaydır.
2-Ücretsizdir
3-Virüs taraması yapar,telefonu hızlandırır.
4-Az yer kaplar