Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
☆☆SİNEMA/DİZİ☆☆ Aşk ve Mavi (ATV)

eerol

Administratör
Aşk ve Mavi Dizisi – Atv

Aşk ve Mavi Dizisi Eylül Ayında Atv’de | Emrah | NTC Medya | Sezon: 1

İşte Aşk ve Mavi Dizisinin Yönetmeni ve Senaristi

ATV’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Aşk ve Mavi’nin yönetmeni ve senaristleri belli oldu!

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstleneceği ve başrolünde Emrah’ın yer aldığı ‘Aşk ve Mavi’ dizisi Eylül’de ekrana gelecek. Diziyi daha önce Anneler ve Kızları, Bir Yusuf Masalı, Roman Havası ve Fabrika Kızı dizilerini yöneten Hakan Arslan yönetecek. Dizinin senaristliğini ise ‘Kara Ekmek’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ dizilerinde senaristlik yapan Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu üstleniyor.

Emrah’ın Yeni Dizisinin Adı Aşk ve Mavi Oldu

Geçen sezon Gold Film ve Star Tv ile şansızlıklar yaşayıp dizi projesi ekrana gelmeyen Emrah nihayet ekrana gelmeye hazırlanıyor. NTC Medya ile el sıkışan Emrah Aşk ve Mavi “Götür Gittiğin Yere” dizisi ile televizyona dönüş yapıyor.

Eylül ayında ekrana gelmesi planlaan Aşk ve Mavi dizisinin kısa stabil tanıtımı yayınlandı. İşte o fragman

Gold Film’den Unutamadım ile İlgili Basın Açıklaması
Star TV’nin yeni dizisi Unutamadım başlamadan bitti!

Gold Film imzalı, senaryosunu Onur Uğraş’ın kaleme aldığı Unutamadım dizisi, ünlü oyuncu Emrah’la yaşanan problem nedeniyle başlamadan bitti.

Yapım şirketinin basın açıklaması şöyle:

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Star Tv’de Haziran ayında yayına girmesi planlanan ‘UNUTAMADIM’ dizisi başrol oyuncularından Emrah Erdoğan ile Gold Film’in senelerdir ödün vermediği iş prensipleriyle ilgili ters düşmesinden kaynaklı yollarını ayırmıştır. Projeye bu şekilde devam etmemiz mümkün değildir. Kısa sürede büyük emekler harcayan ekibimiz ve diğer oyuncularımıza teşekkür eder, saygılarınıza arz ederiz.

Oyuncu kadrosunda Emrah, Tuvana Türkay, Engin Şenkan, Hakan Boyav, Özge Özder ve Nurseli İdiz yer alacağı,

usta yönetmen Nihat Durak çektiği dizi, yıllar önce Milas’ta yaşayan bir çocuğun acı bir sebeple ayrılmasını ve kaymakam olarak Milas’a dönüp sırları açığa çıkarmasını konu alıyor.

eerol

Administratör
4 Kasım Cuma 20.00'de ATV^de başlıyor.